مزایای سلامتی آب زنجبیل

مزایای سلامتی آب زنجبیل، اگر چه مطالعاتی وجود دارد که از مزایای بالقوه زنجبیل حمایت می کنند، اما تحقیقات محدودی در مورد مصرف آب زنجبیل به طور خاص وجود دارد. در اکثر مطالعات مشخص نشده که آیا شرکت کنندگان زنجبیل را به شکل کپسول جذب کرده یا آن را به غذایشان اضافه کرده و یا آن را به عنوان آب و یا چای نوشیده اند؟ با این حال، آب زنجبیل و زنجبیل ممکن است برای شرایط زیر مفید باشند.

ادامه مطلب: مزایای سلامتی آب زنجبیل

نحوه درست کردن آب زنجبیل و خطرات و عوارض جانبی آن

 

نحوه درست کردن آب زنجبیل و خطرات و عوارض جانبی آن، آب زنجبیل می ‌تواند به راحتی در خانه ساخته شود و یک روش مناسب برای بهره بردن از خواص زنجبیل تازه محسوب می شود. هزاران سال است که مردم از زنجبیل به عنوان طعم دهنده غذاها و یک درمان طبیعی، برای درمان انواعی از شرایط، مانند درد و حالت تهوع استفاده می کنند. در این مقاله، خطرات و شواهد علمی و نیز نحوه درست کردن آب زنجبیل در خانه را مورد بررسی قرار می‌ دهیم. با ما همراه باشید.

ادامه مطلب: نحوه درست کردن آب زنجبیل و خطرات و عوارض جانبی آن

کینوا چیست و چه مواد مغذی در آن وجود دارد؟

کینوا چیست و چه مواد مغذی در آن وجود دارد؟، کینوا که معمولا به عنوان یک ماده‌غذایی فوق العاده از آن یاد می‌شود به خاطر وجود مزایای بسیار در میان افراد محبوب شده است. کینوا سرشار از پروتئین، فیبر و ویتامین‌ها و مواد معدنی مختلف است. این ماده همچنین عاری از گلوتن است و برای افرادی که از رژیم غذایی فاقد گلوتن استفاده می‌کنند بیشتر توصیه می‌شود. کینوا اغلب به عنوان جایگزین برنج استفاده می‌شود و به عنوان یک دانه محسوب می‌گردد.

ادامه مطلب: کینوا چیست و چه مواد مغذی در آن وجود دارد؟

آشنایی با برخی از خواص و مضرات کینوا

 آشنایی با برخی از خواص و مضرات کینوا، در این مقاله قصد داریم شما را با تعدادی از خواص و فواید گیاه کینوا آشنا کنیم. همچنین در ادامه به بررسی مضرات این ماده غذایی نیز پرداخته ایم. با ما همراه باشید.

ادامه مطلب: آشنایی با برخی از خواص و مضرات کینوا

نقش آجیل، سویای ارگانیک، آب، پروتئین مایع پنیر و توت ها بر تنظیم هورمون های بدن

نقش آجیل، سویای ارگانیک، آب، پروتئین مایع پنیر و توت ها بر تنظیم هورمون های بدن، هورمون‌ها، سیستم کنترل کننده‌ی بدن هستند. اما در عصری که هورمون‌های شیمیایی مزاحم در غذاهای فراوری شده، شامپوها و حتی شکلات‌های معطر و خوشبو کننده‌های هوا نیز مخفی شده‌اند، بر هم ریختن تعادل هورمون‌ها امری دور از ذهن نیست. متاسفانه هورمون‌ها بر تمام سطوح سلامت تاثیر گذارند، از کاهش وزن تا بارداری و حتی احساس خوشبختی. عدم تعادل هورمون‌ها خطر ابتلا به انواع خاصی از سرطان‌ها را افزایش داده و موجب برخی بیماری‌های مزمن می‌گردد.

ادامه مطلب: نقش آجیل، سویای ارگانیک، آب، پروتئین مایع پنیر و توت ها بر تنظیم هورمون های بدن