چاپ
دسته: blog
بازدید: 5780
آکادمی فوتبال کیا

آکادمی فوتبال کیا ، آکادمی کیا توسط مهدی مهدوی کیا، فوتبالیست سابق تیم ملی ایران و علی دوستی مهر، سرمربی سال های گذشته تیم ملی زیر 19 سال ایران، در جنوب شرق تهران، بینان گذاری شد.

و زمین تمرینی آن در جنوب شرق تهران قرار دارد. آکادمی کیا به عنوان بهترین آکادمی فوتبال ایران به شمارمی رود. این مدرسه فوتبال از سبک تیم هافنهایم آلمان پیروی می کند و از لحاظ پرداختن مفهومی و پایداربه امور جوانان منحصر به فرد است. آکادمی کیا قبل از تشکیل تیم برای ورود به لیگ های برتر، از سطوح پایه شروع به کار می کند. کشف استعداد های برتر و آموزش از سنین پایین از اهداف آکادمی فوتبال مهدوی کیا به شمار می آید، این آکادمی فوتبال از زمان تاسیس خود، عناوین قهرمانی و نایب قهرمانی زیادی را در لیگ داخلی ایران و تورنمنت های اروپایی به خود اختصاص داده است. رده های سنی تحت پوشش آکادمی فوتبال به صورت زیر است:
• نونهالان زیر 10 سال
• نونهالان زیر11 سال
• نونهالان زیر 12 سال
• نونهالان زیر 13 سال
• نونهالان زیر 14 سال
• نونهالان زیر 15 سال
• نوجوانان


مدرسه فوتبال کیا


مدرسه فوتبال کیا ، در تابستان 97 با همکاری آکادمی سوئیس، فعالیت خود را آغاز کرد. در مدرسه فوتبال کیا، آموزش فوتبال بر پایه تاکتیک، تکنیک و هماهنگی ذهن و بدن انجام می گیرد. این مدرسه فوتبال در سه ماه تابستان با هدف آموزش فوتبال مدرن و اصولی به کودکان علاقه مند دایر است. تمامی نونهالان از سطح مبتدی تا پیشرفته، بین 8 تا 15 سال می توانند در مدرسه فوتبال ثبت نام نمایند. در مدرسه فوتبال کیا، مربیان آلمانی تمرینات بازیکنان را زیر نظر می گیرند تا اطمینان یابند آکادمی فوتبال کیا، همواره در بالاترین سطح آموزش فوتبال قرار دارد. فوتبال آموزان مدارس فوتبال بعد از گذراندن دوره های آموزشی خود، در صورتی که از فیلتر مربیان آکادمی فوتبال رد شوند، وارد تیم های پایه کیا می شوند.
لیست کادر فنی آکادمی فوتبال مهدوی کیا به شرح زیر می باشد:
سرپرست: محمد انصاری
سرمربی: هادی مهدوی کیا
مربی: مجتبی بوستانی
مربی دروازه بان ها: حسام زیتونی نژاد
مدیر بدنسازی: وحید ایزدفر
مدیر رسانه ای: علیرضا کرمی
شرایط ثبت نام درآکادمی فوتبال کیا


شرایط ثبت نام مدرسه فوتبال به صورت زیرمی باشد:


متولدین 11/10/1385 تا 10/10/1386
متولدین 11/10/1386 تا 10/10/1387
متولدین 11/10/1387 تا 10/10/1388
باید توجه داشت فقط متولدین 11/10/1385 تا 10/10/1388 امکان شرکت در تست را دارند و در صورت مغایرت امکان شرکت در تست وجود نخواهد داشت.
مدارک مورد نیاز جهت ثبت نام در آکادمی فوتبال کیا:
به همراه داشتن عکس پرسنلی، عکس صفحه اول شناسنامه (به همراه داشتن اصل شناسنامه در زمان تست الزامی می باشد)، عکس بیمه ورزشی از موارد الزامی جهت ثبت نام در آکادمی فوتبال است.
اسامی بازیکنان تیم فوتبال آکادمی کیا، شامل صدرا طاهری، سبحان خرم الحسینی، یادگار رستمی، میثم رضایی، فردین بحری، سعید محمودی، آریا حسینی فرد، عرفان قربانی، امیررضا آچاک و نیما شکوهی می باشد. یکی از بهترین بازیکنان این مدرسه فوتبال یادگار رستمی می باشد که پیراهن شماره یازده را می پوشد.