آکادمی فوتبال پرسپولیس

آکادمی فوتبال پرسپولیس ، در سال 1393 با دریافت مجوز از فدراسیون، فعالیت خود را به صورت رسمی آغاز کرد.

آکادمی فوتبال پرسپولیس، با این هدف تاسیس شد، که فوتبال پایه نیاز بیشتری به سرمایه گذاری نسبت به بزرگسالان دارد. تمامی مربیان آکادمی فوتبال، آموزش دیده برزیل می باشند و در جهت بهبود زیر ساخت ها تلاش می کنند. این مدرسه فوتبال ، با ارائه امکانات بهتر برای بازیکنان آکادمی فوتبال، مانند زمین چمن مصنوعی با کیفیت، استخر، سالن بدنسازی، مربیان فوتبال مجرب و دیگر امکانات، فضای مناسبی را برای پرورش نسل آینده و تیم های پایه باشگاه فراهم می کند.
رده های سنی تحت پوشش آکادمی فوتبال پرسپولیس شامل رده های زیر می باشد:
• نونهلان
• نوجوانان
• جوانان
• امید

 
مدرسه فوتبال پرسپولیس


مدرسه فوتبال پرسپولیس ، در سال 1342 در تهران تاسیس شد و یکی از پر طرفدارترین باشگاه های فوتبال تهران به شمار می رود. این باشگاه از مجموعه های تحت پوشش باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس تهران است. تیم بزرگسالان پرسپولیس پرهوادارترین باشگاه فوتبال در سطح آسیا شناخته شده و 32 عنوان قهرمانی را کسب کرده و یکی از پرافتخار ترین تیم های فوتبال ایران به شمار می آید. تیم بزرگسالان پرسپولیس از آغاز کار خود، همیشه بالاترین سطح لیگ های فوتبال ایران بازی کرده و به عنوان تنها تیم فوتبالی در کشور شناخته شده که تاکنون به دسته های پایین تر فوتبال سقوط نکرده است.
ثبت نام در مدرسه فوتبال پرسپولیس تهران 1398
ثبت نام مدرسه فوتبال پرسپولیس تهران برای ترم زمستان آغاز شد. علاقمندان به حضور در کلاس های آکادمی فوتبال برای فصل زمستان هرچه سریعتر دست به کار شوند. پذیرش با ظرفیت محدود صورت می گیرد. لازم به ذکر است که این کلاس ها برای بازیکنان 6 تا 17 سال برگزار می شود. تنها بازیکنان این رنج سنی می توانند در دوره های اموزشی این مدرسه فوتبال شرکت کنند.
مدارک مورد نیاز مدرسه فوتبال پرسپولیس:
به همراه داشتن عکس پرسنلی، کپی صفحه اول شناسنامه، بیمه ورزشی از موارد الزامی جهت ثابت نام در آکادمی فوتبال پرسپولیس می باشد. (به همراه داشتن اصل شناسامه به هنگام ثبت نام الزامی می باشد).


آکادمی فوتبال کیا


اکادمی فوتبال کیا، برای بازیکنان زیر 11 سال تشکیل شده است که توسط مهدی مهدوی کیا، بازیکن سابق تیم ملی فوتبال ایران و هامبورگ وعلی دوستی مهر، مربی پر سابقه تیم ملی جوانان و نوجوانان ایران، درآوریل 2015 در تهران ایجاد شد. این آکادمی فوتبال زمین تمرینی مخصوص خود را در جنوب شهر تهران دارد. این آکادمی فوتبال تا به حال در دو تورنومنت معتبر برای فوتبال پایه شرکت کرده و در هر دو عملکرد موفقی از خود برجای گذاشته است. آکادمی فوتبال کیا در هفته های اخیر به عنوان یکی از تیم های موفق تاریخ ایران در رده پایه مطرح شده و در تورنومنت هایی که شرکت کرده است، عملکرد موفقی خواهد داشت. آکادمی فوتبال کیا، جهت کشف استعداد و پرورش نونهالان تاسیس و با حمایت از استعدادها سبب راه یابی آن ها به تورنمنت های معتبر شده. یکی از شاخص ترین بازیکنان تیم آکادمی فوتبال، یادگار رستمی می باشد که شماره 10 آکادمی فوتبال کیا می باشد.