بهترین مدارس فوتبال تهران

بهترین مدارس فوتبال تهران ، شامل مدارسی است که در مدت زمان مشخصی، خدمات آموزشی تخصصی به علاقه مندان به فوتبال می دهد.

فوتبال بدون شک جذاب ترین و محبوب ترین ورزش دنیا به شمار می آید. اکثر مردم دنیا در مدت زمان اندکی شیفته فوتبال می شوند. حتی کودکان خردسال همین که توپ را می بینند، به طرفش می دوند و به آن ضربه می زنند. اولین سن ورود بچه ها به مدارس فوتبال، سنین 6 تا 8 سال می باشد. مدرسه فوتبال یکی از بهترین مراکز کشف و پرورش استعداد کودکان دراین رشته ورزشی می باشد. در مدرسه فوتبال، تمام تمرینات با توپ صورت می گیرد و بازی های متنوع و پرنشاطی طراحی می شود که زمینه آمادگی روحی و جسمی را در کودک فراهم می کند.


معرفی مدرسه فوتبال


یکی از مهم ترین مواردی که در انتخاب و گزینش مدرسه فوتبال مورد نظر والدین قرار می گیرد، امکانات مدرسه فوتبال است. امکاناتی که آکادمی فوتبال باید در اختیار اعضای آکادمی قرار دهد شامل موارد زیر است:
• مربیان فوق العاده حرفه ای و قابل مقایسه با مربیان لیگ های کشوری
• تمرین و آموزش در زمین چمن های مرغوب و با کیفیت طبیعی
• داشتن سالن سرپوشیده برای تمرین در روزهای بارانی
• ارائه یک ست کامل ورزشی و ملانژ و کیف یا کوله ورزشی
• ارائه برنامه غذایی و برنامه تمرینی ورزشی مناسب در منزل
از تأثیرات ارائه ست ورزشی، می توان به یک دست شدن تیم از نظر ظاهری اشاره نمود. ارائه ست ورزشی زمینه یکپارچگی و یکدلی تمامی اعضای آکادمی فوتبال و مربیان را فراهم می کند.


مدرسه فوتبال خوب


کودکانی که وارد این رده سنی می شوند، آماده دریافت آموزش های تاکتیکی فوتبال شده و پیشرفت چشمگیری را در رشته فوتبال دنبال می کنند. مربی در این مرحله، بازیکنان مدرسه فوتبال را در جهت مثبت هدایت کرده و به عنوان الگویی برای بازیکنان فوتبال به شمار می رود. تمرینات رده سنی 10 تا 11 سال در مدرسه فوتبال شامل مهارت های فردی، مهارت های بازی گروهی، آمادگی جسمانی و غیره می باشد.
مهارت های فردی: در این مرحله، تمرینات بر اساس مهارت های فردی و بازی های متنوع برنامه ریزی می شود. اصول پایه ای در ضربه زدن به توپ، حرکت پا به توپ، ضربه به سوی دروازه، بازی با سر، تسلط بر پاس دادن و ورود به بازی حریف و آموزش دریبل زدن و حرکت های فریبنده از جمله مهارت های فردی برنامه ریزی شده در این مرحله است. فراگیری مهارت های فردی در مدرسه فوتبال بدون نقص کودک، در این مرحله یکی از نکات بسیار مهم به شمار می آید.
مهارت های باز گروهی: وظایف پستی که به هریک از بازیکنان واگذار می شود برای آن ها عملا نشان داده و از آن ها خواسته می شود تا ماموریت تخصصی را انجام دهند. در این مرحله بازیکنان باید بتوانند در مدرسه فوتبال توانایی های خود را به کار گیرند.
آمادگی جسمانی: باید توجه داشت که بدن کودک هنوز آماده بسیاری از حرکات جسمانی نیست و ضروریست که تمرین های آکادمی فوتبال مناسب سن آنان برنامه ریزی شود. در این مرحله، هدف حرکات پیشرفته در هماهنگی اعضا و تعادل بدن است. برگزاری مسابقه های دو در مسیر های هموار و بدون مانع آغاز می شود.